Logo Love

Logotipo perpiešimas

logotipo perpiesimas kainaĮprastai visi sukurti dizainerių logotipai turėtų būti pateikiami vektoriniame formate. Jeigu negavote vektorinio logotipo failo – kažkas ne taip. Žinoma, gali būti įvairių atvejų nepriklausančių nuo grafikos dizainerio – galbūt logotipo vektoriniai failai buvo pamesti ar netyčia ištrinti, tačiau profesionalus dizaineris, visuomet pats turės visų savo atliktų darbų atsargines vektorines failų kopijas. Taip pat, dažnas atvejis, kad grafikos dizaineriai pigiau sukuria logotipus, o vektorinius failus atsiunčia tik už papildomus pinigus. Taip neturėtų būti. Jei jums reikalingas profesionalus ir sąžiningas logotipo kūrimas, nedelsiant susisiekite su mumis!

Įmonių vadovai ar verslu užsiimantys asmenys dažnai nesupranta kuo skiriasi vektorinis ir rastinis failas, kam jie skirti ir panašiai. Dėl to pasirinkus netinkamą grafikos dizainerį, nepaprašius, net nesulauksite vektorinių failų. Vėliau, prireikus failų ir nepavykus susisiekti su dizaineriu, jums teks ieškoti žmogaus, kuris perpieštų visą logotipą. Šiame straipsnyje mes apžvelgsime vektorinių failų svarbą, kam jie skirti, o jeigu jums reikia perpiešti esamą logotipą į vektorinį, galite nedelsiant susisiekti, ir mes jums padėsime!

Logotipo perpiešimas iš rastinio į vektorinį

Turite rastinį logotipą, bet nežinote ar jums reikalingas logotipo perpiešimas?

Turite suprati, kad vektorinis logotipo formatas yra būtinas įmonei. Turint tik rastinį logotipą, jūs nuolatos susidursite su problemomis jį spausdinant. Taip, yra keletas išimčių kai vektorinis logotipo formatas nėra būtinas. Pavyzdžiui jūs tiesiog administruojat Facebook puslapį, kuriam reikalingas logotipas. Šiuo atveju, jums reikės tik vieno dydžio logotipo, kurio niekad nereikės keisti, todėl tai suprantama. Tačiau visuomet yra didelė tikimybė, kad jums logotipą prireiks panaudoti ir kitose medijos, tačiau turėdami tik rastinį logotipą, jūs jo negalėsite padidinti. Vektorinį logotipą visuomet galėsite didinti ir mažinti neprarasdami kokybės, naudoti visais įmanomais būdais spaudoje, internete ir pan.

logotipo perpiesimas
Vektorinį logotipą galima didinti neprarandant kokybės

Vektorinis logotipas

Kalbant "geek'ų" kalba, vektoriniuose grafiniuose failuose yra matematiškai aprašytos paveikslo atvaizdavimo taisyklės. Visas paveikslas yra sudarytas iš vektorių, pavyzdžiui kvadratas aprašomas keturiais vektoriais. Tokie failai turi vieną didelį privalumą – pakeitus jų dydį nenukenčia kokybė, atidarius atitinkamomis (CodelDraw, illustrator, bet ne photoshop) programomis, galima nesunkiai keisti vektorių kryptis.

Vektorinėje grafikoje vaizdas kuriamas iš daugybės taškų, linijų, judant spinduliui (vektoriui) kuris sudaro stačiakampius, kvadratus, elipses, apskritimus, lankus ir kitas figūras. Jos gali būti judinamos darbo lauke nepriklausomai viena nuo kitos. Elementus nesunku transformuoti, keisti dydį, visai nepabloginant vaizdo kokybės. Dėl šios priežasties vektorinė grafika labai naudinga tada, kai reikia ypač aiškių ir tikslių elementų, tarkim, kuriant šriftus, logotipus, techninius brėžinius.

Vektorinio principo neįmanoma sukurti tikroviškų vaizdų (kaip nuotraukose). Taip yra todėl, kad vektorinėj grafikoj viskas aprašoma objektais, kurie yra didesni už pikselį. Praktiškai neįmanoma pakeisti rastrinės nuotraukos į vektorinę – esant smulkiems objektams, visada matysis, kad formatas buvo keistas.

Ar failas kurtas vektoriniu formatu, galima nuspręsti žiūrint į paveikslėlio kraštus – vektorinio paveikslėlio kraštai visuomet išliks neišsilieję, nesvarbu kiek kartų didintumėte. Tekstas yra vienas dažniausiai pasitaikančių vektorinių failų. Nepaisant kiek didintumėte tekstą, jo kokybė išliks nepakitus.

vektorinis logotipas
Vektorinio failo piešimas

Logotipo perpiešimo kaina

Logotipo dizainas turi būti kokybiško formato, kad naudojant įvairiose medijose neatrodytų netinkamai ir taip nepakenktų įmonės įvaizdžiui. Pas mus atliekamas logotipo perpiešimas iš rastinio į vektorinį – jei turite tik taškinį logotipo failą (TIFF, JPG, PNG, GIF, BMP ir pan.).

Logotipą turėti vektoriniame variante būtina, jei norite atsispausdinti šilkografija ar kita sudėtingesne technika. Vektorinis logotipas atrodys kokybiškiau atsispausdinus bet kokiu aparatu ir naudojat bet kokiose medijose, todėl vektorinis logotipo formatas yra būtinas. Paruošiame AI, PDF, CDR formatais (galimi ir kiti variantai SVG, EPS...). Tikslios logotipo perpiešimo kainos negalime pasakyti, nes kaina visuomet skirsis, priklausomai nuo turimo logotipo sudėtingumo, grafinių elementų gausos ir kitų faktorių. Susisiekite ir sužinokite tikslią savo logotipo perpiešimo kainą.

Sukurkime ką nors gražaus!

Dabar metas jums nuspręsti, ar norite dirbti su mumis, ir kartu sukurti idealų logotipą jūsų verslui.