Logo Love

Nemokamas logotipų kūrimas

nemokamas logotipu kurimasTaip, nemokamas logotipų kūrimas yra įmanomas, jei logotipą kuriate patys, tačiau turite suprasti, kad tai nėra pats geriausias variantas. Logotipas yra jūsų verslo veidas, kuris perteikia jūsų įmonės vertybes, požiūrį, veiklą, kuria užsiimate. Įrodyta, kad vizualios priemonės geriausiai veikia atmintį, todėl logotipas bus tas dalykas, su kuriuo klientai sies jūsų įmonę. Profesionalus logotipų kūrimas, kurį atlieka puikiai savo amatą išmanantys specialistai, niekada nebus pakeistas nemokamų logotipų.

Kaip jūs manote: Profesionalus logotipas yra protinga investicija į jūsų įmonę? O gal nereikalingas pinigų švaistymas?

Į šį klausimą, kiekvienas atsakys skirtingai, priklausomai nuo situacijos. Jeigu jūs net neturite įmonės, o tiesiog teikiate smulkias paslaugas keliems klientams – tuomet jums nėra būtinas brangus logotipas. Galbūt jūs neseniai pradėjote vykdyti veiklą ar įkūrėte nedidelę įmonę. Tokiu atveju svarstote, kad profesionalus logotipas jums nėra būtinas – įmonei įgavus pagreitį ir išaugus pelnui, visuomet galėsite užsisakyti naują, profesionalų logotipą. Deja dažnu atveju, tas pirminis, netikęs logotipas ir būna priežastis, dėl kurios įmonė neįgavo pagreičio, o pelnas neišaugo. Visuomet, geriau iš pat pradžių užsisakyti tinkamai sukurtą logotipą iš profesionalių grafikos dizainerių, nei bandyti susikurti logotipą patiems ar ieškoti nemokamų variantų.

Taip pat, logotipo kūrimas nesusideda vien tik iš jo maketavimo. Logotipo kūrimo procese, vienas svarbiausių veiksnių yra pati idėja, o unikalios idėjos neįmanoma įgyvendinti nemokamomis logotipų kūrimo programomis. Tokiose programose jau būna jau parengti maži paveikslėliai, kurių neįmanoma redaguoti. Kitu atveju, atsisiuntus profesionalią logotipų kūrimo programą (Illustrator, CorelDraw) galima įgyvendinti bet kokią idėją. Bėda ta, kad ne kiekvienas atsitiktinis žmogus moka su jomis tinkamai naudotis. Jeigu turite idėją, ir norite profesionaliai ją įgyvendinti bei sutaupyti laiko, susisiekite su mumis, ir mes ją įgyvendinsime – mūsų logotipų kūrimo kainos yra mažiausios rinkoje.

Logotipo kūrimas pačiam

Surasti žmogų, kuris sukurtų logotipą nemokamai, yra beveik neįmanoma užduotis. Net jei jums ir pavyks tai padaryti, tas žmogus galbūt bus besipraktikuojantis studentas, kuriam iki profesionalaus lygio dar toli. Logotipo kūrimas pačiam, yra kas kita. Jums nereikia ieškoti žmogaus, kuris tai padarytų, patys galite išmėginti savo jėgas logotipų kūrime. Mes parodysime kaip susikurti logotipą pačiam, ir nors tai nėra pats geriausias sumanymas – pamėginti visuomet galima!

Reikia pabrėžti, kad kalbant apie nemokamus logotipus ar logotipų kūrimą pačiam, yra priežastis, kodėl retai kas tai daro. Profesionalių grafikos dizainerių ar agentūrų logotipo kūrimo paslaugos ne be reikalo kainuoja milžiniškas sumas. Jų paslaugos atneša neišmatuojamą vertę verslui. Jeigu norite, kad jūsų klientai pasąmoningai menkintų jus dėl neprofesionalaus logotipo – niekas neprieštarauja – uždėkite bet kokį paveiksliuką, ir jūs jau kritę žmonių akyse. Pažvelkite, kaip atrodo tinkamai sukurti logotipų pavyzdžiai, ir pagalvokite, ar jūs galėtumėte ką nors panašaus sukurti? Turbūt nemažai kas atsakytų, kad lengvai sukurtų tokius logotipus, bet yra tik dėl to nes profesionalūs logotipai dažnai yra labai minimalūs. Svarbiausia ko žmonės nesupranta yra tai, kad profesionalių logotipų idėjų sugeneravimui, prireikė žymiai dagiau laiko i pastangų, nei jo nupiešimui. Jei jūsų nuomone turite puikią idėją logotipui, patys galite pabandyti ją įgyvendinti, tačiau net ir tokiu atveju, geriau susisiekite su mumis – mes profesionaliai įgyvendinsime jūsų idėją už padorią kainą ir neleisime jūsų verslui blogai atrodyti jūsų klientų akyse.

Logotipų kūrimo programos

Logotipų kūrimo programos skirstomos į dvi kategorijas:

Online logotipų kūrimo programos. Logotipai kuriami internete pasirinkus iš jau paruoštų grafinių elementų ir parinkus reikiamą šriftą. Tačiau nesistebėkite, kad sukūrus logotipą tokiu būdu, galėsite džiaugtis profesionaliu darbu, vien dėl to nes grafikos elementai buvo sukurti profesionalų. Taip nebus. Tie elementai buvo kuriami taip, kad būtų galima juos pritaikyti, kuo didesniam įmonių skaičiui. Taip nelieka jokio originalumo, o visi logotipai sukurti tokiu būdu, atrodo banaliai ir atstumiančiai.

Profesionalios logotipų kūrimo programos. Tokios programos būna mokamos arba nemokamos – jas išvardinsime žemiau. Deja, su profesionaliomis logotipų kūrimo programomis dirbti yra daug sunkiau. Grafikos dizaineriai ne vienus metus mokosi įvaldyti šias programas, kad galėtų sukurti išskirtinius logotipus.

Logotipų kūrimas online

1. Logojoy online logotipų kūrimas

Logojoy visą procesą palengvina užduodami klausimus apie norimą logotipą, lygiai taip, lyg jūsų klaustų tikras dizaineris. Po kelių klausimų, programa pati sugeneruoja logotipus, atsižvelgiant į jūsų atsakymus.

Pasirinkus logotipą, galite jį redaguoti tol, kol gausite sau tinkamą variantą.

2. Ucraft online logotipų kūrimo programa

Ucraft nemokama logotipų kūrimo programa, kuri leidžia kiekvienam pasijusti grafikos dizaineriu. Galite patys pasirinkti norimą ikoną, šriftus, figūras. Tai atlikę galite nemokamai eksportuoti logotipą į PNG failą arba gauti SVG failą už 12 dolerių.

Šios programos dėka galite gauti aukštos rezoliucijos PNG failą, kurį galėsite naudoti bet kur.

3. GraphicSprings online logotipų kūrimo programa

GrahicSprings turbūt šiame sąraše turi daugiausiai privalumų. Pasirinkimai, kuriuos galima atlikti šioje online programoje kuriant logotipą, tiesiog žavi. Viskas atrodo lyg turėtume profesionalų grafikos redagavimo įrankį.

Vienas naudingiausių privalumų yra tas, kad galima pasirinkti detalią sritį ar tipą, kurią turėtų atspindėti logotipas, pavyzdžiui:

  • Maisto ir gėrimų sritis
  • Abstraktūs logotipai
  • Tekstiniai logotipai

Šiuo online įrankiu naudotis galima nemokamai, tačiau norint išsaugoti logotipo dizainą, teks sumokėti $19.99 dolerių.

4. Canva online logotipų kūrimo įrankis

Canva nėra skirtas būtent logotipų kūrimui, tačiau tam puikiai pasitarnauja. Šioje online programoje galima paruošti nuotraukas socialiniams tinklams, maketuoti skrajutes, vizitines korteles ir daug kitų dalykų. Pradėsite su pasirinktu šablonu, kurį galėsite redaguoti, pakeisti spalvą, šriftą, tekstą, ir kitus dalykus, kad logotipas kuo tiksliau atspindėtų jūsų veiklą.

Nepatinka tai ką matote? Galite importuoti savo grafikos elementus arba panaršyti jau esamoje elementų bibliotekoje. Logotipą galite atsisiųsti JPG, PNG ir PDF formatais.

5. Onlinelogomaker logotipų kūrimo programa

Greitas ir lengvai suprantamas internetinis logotipų kūrimo įrankis. Onlinelogomaker programa pateikia gausybę grafikos elementų, kuriuos galima panaudoti savo logotipui. Žinoma, norėdami parsisiųsti aukštos raiškos logotipą be fono, jums reikės užsisakyti premium paslaugas.

Reikia pastebėti, kad dauguma online logotipų kūrimo programų nesuteikia galimybės nemokamai atsisiųsti sukurto logotipo vektorinių failų. Jums bus suteikta galimybė atsisiųsti JPG arba geriausiu atveju PNG failą. Dėl to negalėste jo tinkamai naudoti ir tuo labiau redaguoti. Dažnai sulaukiame užsakymų perdaryti logotipus sukurtus su tokiomis nemokamomis programomis, nes tų logotpų, tiesiog neįmanoma daug kur panaudoti. Kaip bebūtų gaila, liaudies išmintis sako tiesą – skūpūs moka du kartus.

Profesionalios logotipų kūrimo programos

1. Adobe Illustratorkaip susikurti logotipa paciam

Šitas sąrašas neegzistuotų be Adobe Illustrator. Šiuo metu ji yra pati galingiausia ir populiariausia logotipų kūrimo programa. Illustrator'ius yra pagrindinis grafikos dizainerių pasirinkimas jau daug metų. Ir nors šios programos darbalaukis pradedančiuosius gali atbaidyti savo įrankių gausa, tačiau perpratus visus šios programos niuansus, galima realizuoti, net ir pačias sudėtingiausias idėjas.

2. CorelDRAW

Didžiausias Illustrator'iaus konkurentas. Logotipų kūrėjai dažnai ginčijasi, kuri programa geresnė, bet kaip visuomet, viskas turi savų pliusų ir minusų. Iš pažiūros CorelDRAW programa šiek tiek lengviau naudotis, tačiau joje nėra kelių funkcijų, kurias galima rasti Adobe Illustaror programoje.

Nemokama logotipų kūrimo programa

Inkspacelogotipu kurimo programos

Pastarosios profesionalios logotipų kūrimo programos kainuoja nemažus pinigus, tačiau egzistuoja ir nemokamų programų. Viena tokių – Inkspace. Ši programa nestokoja funkcijų ir ja lygiai taip pat galima kurti vektorinius failus, kaip ir aukščiau minėtomis.

Inkspace neatrodo pati elegantiškiausia programa, tačiau siūlomos funkcijos, leidžia šią programą vadinti geriausia nemokama logotipų kūrimo programa. Tinkamai įvaldžius šios programos funkcijas, galėsite sukurti pakankamai profesionaliai atrodančius logotipus. Klientams net nekils įtarimų, kad tas logotipas buvo kurtas su nemokama programa.

Inkspace yra vadinamo atvirojo kodo programa, todėl jos kodą gali redaguoti visi. Tokiu būdu ši programa tobulėja, net nedirbant specialiai tam pasamdytiems programuotojams.

Logotipo kūrimas su Photoshop

Dažna klaida yra ta, kad žmonės galvoja, jog logotipus galima kurti Photoshop programine įranga. Kaip ir pats programos pavadinimas teigia – ji skirta redaguoti fotografijoms. Photoshop'as yra neįtikėtinai galingas, ir su juo galima atlikti labai įvairus spektras darbų: skrajučių, brošiūrų, paketų maketavimas ir pats įvairiausias manipuliavimas nuotraukomis.

Esmė ta, kad norit sukurti profesionalų logotipą, Photoshop nėra tinkamas pasirinkimas. Kodėl? Photoshop programoje nėra kuriami vektoriniai failai, todėl didinant išsaugotus failus, jie visuomet praranda kokybę. Logotipai turi išlaikyti savo visapusišką redagavimą ir didinimo bei mažinimo galimybę. Šiuo atveju jums reiktų išsaugoti logotipą milžiniško dydžio ir prireikus mažesnio failo, kiekvieną kartą jį mažinti. Bet žinoma, tai daryti būtų per daug kvaila. Jei visgi turite logotipą sukurtą su Photoshop programa, jums bus reikalingas logotipo perpiešimas iš rastinio į vektorinį.

Logotipo kūrimas nemokamai

Rizikuoti ar samdyti profesionalų grafikos dizainerį?

Viskas priklauso nuo to, kam jums reikia logotipo – jis bus skirtas įmonės svetainei, o gal tai bus asmeninis logo? Kai kuriais atvejais, kurti logotipą pačiam ir rizikuoti savo reputacija, yra tiesiog neverta.

Dirbdami su profesionaliu grafikos dizaineriu ar agentūra, sumažinate įvairias rizikas, kurios gali iškilti kuriant logotipą apie tai nenusimanančiam asmeniui. Logotipų kūrimo kaina nėra tokia didelė kaip galvojate – nemažai įmonių išleidžia tūkstantines sumas savo įmonės identitetui, bet įmonių vadovai vis tiek lieka nepatenkinti. Mes pasirūpinsime, kad jūs išsaugotumėte puikią reputaciją turėdami profesionalų logotipą neišleisdami tam tūkstančių eurų.

Neprofesionalus logotipas, būtent tą ir pasako apie jus – kad teikiate neprofesionalias paslaugas. Nenubaidykite nuo savęs klientų, susisiekite su mumis ir kartu rasim jums tinkamiausią sprendimą.

Sukurkime ką nors gražaus!

Dabar metas jums nuspręsti, ar norite dirbti su mumis, ir kartu sukurti idealų logotipą jūsų verslui.